Twoją zmorą są rozstępy na brzuchu? Masz rozstępy na brzuchu w ciąży? Ten defekt kosmetyczny dotyka wielu kobiet. Masz także rozstępy na brzuchu? Jak się pozbyć tego problemu? Sprawdź z nami, jak usunąć rozstępy na brzuchy i dowiedz się, które zabiegi na rozstępy na brzuchu są najskuteczniejsze!

Czerwone rozstępy na brzuchu i białe rozstępy na brzuchu

zabiegi na rozstępy na brzuchu

Rozstępy pojawiają się wtedy, gdy dochodzi do nadmiernego rozciągnięcia skóry, a tym samym do rozerwania sieci włókien kolagenowych i elastynowych.

Najczęściej problemem kobiet są rozstępy na brzuchu w ciąży, ale pojawiają się też w okresie dojrzewania czy przybierania na wadze. Na początku widoczne są czerwone rozstępy na brzuchy, które potem zmieniają swoją barwę na białą.

Głównie widoczne są rozstępy na brzuchu, ale również pojawiają się na innych częściach ciała – na udach, pośladkach, piersiach, rękach. Jak zlikwidować rozstępy na brzuchu i w innych partiach ciała?

Rozstępy na brzuchu w ciąży

rozstępy na brzuchu w ciąży

Bardzo częstym problemem są rozstępy na brzuchu w ciąży. Są to rozstępy na brzuchu, które pojawiają się wskutek nadmiernego naciągania skóry. Na początku to czerwone rozstępy na brzuchu, które świadczą o świeżych zmianach. Z czasem rozstępy na brzuchu w ciąży zmieniają barwę na jaśniejszą.

Jeśli chodzi o rozstępy na brzuchu, jak się ich pozbyć? Zasadniczo, przez długi czas odpowiedź na pytanie, jak usunąć rozstępy na brzuchu, nie była możliwa. Rozstępy na brzuchu były zmianą trwałą, którą można było tylko maskować. Teraz jednak do wyboru mamy specjalne zabiegi na rozstępy na brzuchu, które dają lepsze wyniki. Jak zlikwidować rozstępy na brzuchu?

Zabiegi na rozstępy na brzuchu

Zatem, jak usunąć rozstępy na brzuchu? Tutaj z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna, która oferuje nowoczesne i skuteczne zabiegi na rozstępy na brzuchu.

Rozstępy na brzuchu – jak się pozbyć? Najlepiej jak najwcześniej, ponieważ to czerwone rozstępy na brzuchu dają największą szansę na usunięcie. Jak usunąć rozstępy na brzuchu tego rodzaju? Jak zlikwidować rozstępy na brzuchu starsze – białe?

Wykonuje się wtedy najczęściej specjalistyczne zabiegi takie jak:

  • RF (radiofrekwencja) mikroigłowa z laserem frakcyjnym,
  • złuszczanie kwasami medycznymi,
  • zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Zatem odpowiedź na pytanie: „rozstępy na brzuchu, jak się pozbyć?” jest prosta. Warto udać się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej, którego pracownicy wiedzą, jak usunąć rozstępy na brzuchu! Zabiegi są w stanie dać o wiele lepsze rezultaty niż kosmetyki!

Leave a comment