Czy wiesz, że bielizna wyszczuplająca sprawi, iż poczujesz się we własnej skórze znacznie lepiej?

Bielizna wyszczuplająca dla puszystych

Bielizna wyszczuplająca dla puszystych, to coś czego nie powinno się wstydzić. Absolutnie! Bielizna korygująca jest po to, by nawet kobieta o większych kształtach czuła się świetnie sama ze sobą. Nie ma tutaj nic wstydliwego. Co więcej, nie tylko osoby mocno zaokrąglone noszą taką bieliznę. Szczupłe kobiety również sięgają po nią, gdyż bielizna wyszczuplająca pod sukienkę sprawia, że leży ona zdecydowanie lepiej. Jaki jest więc sekret tego typu bielizny? Co jest odpowiedzialne za to, że bielizna korygująca brzuch, uda, pośladki sprawia, że jest ich znacznie mniej niż w rzeczywistości? Sprawdźmy!

Bielizna korygująca – jaka najlepsza?

Zalando.com – MAGIC WIRE LITE | Triumph

By znaleźć odpowiedź na pytanie: „Bielizna korygująca – jaka jest najlepsza?”, trzeba dobrze poznać swoje ciało. Trzeba wiedzieć, które partie ciała wymagają korekty, a które należy wyeksponować. Bielizna korygująca brzuch, uda czy pośladki nie ma za zadania ich zlikwidować. Bielizna wyszczuplająca brzuch, uda czy pośladki ma sprawić, że te partie ciała będą wyglądać nieco szczuplej, smuklej. Będą pięknie podkreślone a nie zamaskowane. I to jest najlepsze w takiej bieliźnie – możliwość wyeksponowania ponętnego, nieco puszystego, ciała.

„Bielizna korygująca – jaka najlepsza?” – dopasowana! Do figury, partii ciała, masy ciała – nie jest prawdą, że im mniejszy rozmiar, tym szczuplejsza sylwetka. Wręcz przeciwnie! Dobierając zbyt małe majtki korygujące sprawi się, że zarówno pupa, jak i brzuch będą wyglądać grubiej. Będą widoczne fałdki, wcięcia. Nie będzie to estetyczne. Bielizna korygująca brzuch musi być w odpowiednim rozmiarze. W innym przypadku efekt będzie katastrofalny.

Bielizna korygująca pod sukienkę

Zalando.com COLOUR ROCKS TRENDY SENSATION | Triumph

Najlepiej, jeżeli bielizna korygująca pod sukienkę „codzienną”, obejmuje cały brzuch i pupę. Dzięki temu, brzuszek nie ma widocznych fałdek – jest gładki i nieco spłaszczony. Pupa natomiast jest pięknie zaokrąglona, co pozwala na idealne układanie się materiału sukienki. Bielizna korygująca pod sukienkę „wyjściową” powinna obejmować również piersi i uda (oczywiście, jeżeli krój sukienki na to pozwala). W takiej bieliźnie, przez całą uroczystość będzie wyglądać się po prostu świetnie. Owszem, będzie to nieco niewygodne w momencie korzystania z toalety, jednak czego nie robi się dla bycia piękną?

Bielizna korygująca po ciąży

Po urodzeniu dziecka również powinno korzystać się z bielizny korygującej. Dlaczego? Dlatego, że bielizna wyszczuplająca pod sukienkę, bluzkę czy do spodni sprawi, że nieco zmaltretowany brzuszek będzie wyglądać o niebo lepiej. Bielizna korygująca będzie scalać nieco rozluźnione ciało. Będzie odpowiadać za to, by kobieta szybciej wróciła do swojej dawnej figury. Bielizna korygująca po ciąży sprawi, że ciało będzie zwarte. Nie pozwoli na jeszcze większe obluzowanie, które niestety towarzyszy większości kobiet po przebytej ciąży.

Bielizna korygująca po ciąży pozwoli kobiecie poczuć się kobieco a nawet seksownie. W końcu bielizna korygująca to nie koniecznie bielizna bez wyrazu i charakteru!

Bielizna wyszczuplająca przed i po

Zalando.com – Maidenform

Bielizna wyszczuplająca efekty daje niekiedy naprawdę spektakularne. Potrafi zdziałać niemal cuda i w mgnieniu oka zmniejszyć obwód pasa o nawet dwa rozmiary! Oczywiście tylko wówczas, gdy bielizna wyszczuplająca będzie dobrze dobrana.

Bielizna wyszczuplająca efekty najbardziej widoczne są na brzuszku. Jeżeli jest to bielizna z wysokim stanem i w odpowiednim rozmiarze, to brzuszek może wyglądać naprawdę bardzo ładnie. Efekty przed i po są widoczne gołym okiem. Zarówno z przodu, jak i z boku, ciało w takiej bieliźnie wygląda po prostu szczupło. Taka bielizna powinna być zakładana również do spodni. Wówczas warto jest sięgnąć po majtki z nogawkami, które wyszczuplą uda i nadadzą nogom i pupie kobiecy kształt.

Leave a comment