Nie zawsze kolczyki srebrne dodają urody. Często nieumiejętne dobranie biżuterii, uwypukla wady ciała, podkreśla to, czego jest za dużo albo za mało. Tak samo jest w przypadku kolczyków. Jakie zatem kolczyki srebrne wybrać, by podkreślić swą urodę?

Kolczyki srebrne wiszące długie– coś dla pań o okrągłej i kwadratowej buzi

Kolczyki srebrne wiszące długie są idealne dla kobiet, które są posiadaczkami okrągłych bądź kwadratowych twarzy. Oczywiście pozostałe panie również mogą nosić kolczyki srebrne wiszące długie, jednak w ich przypadku będzie to jedynie ozdoba. W przypadku pań o pełnych kształtach buzi, takie kolczyki srebrne długie sprawiają, że buzia optycznie nabiera szczuplejszego wyglądu. Jak to możliwe?

Otóż kolczyki srebrne długie tak jakby zacierają granicę żuchwy, nie podkreślają wypukłych policzków. Sprawiają, że twarz staje się nieco pociągła, wydłużona. Zwłaszcza, jeżeli kobieta upnie włosy bądź uczesze w kucyk – wówczas okrągła buzia jest jakby bardziej okrągła niż była przez związaniem włosów. Kolczyki srebrne długie sprawiają, że buzia staje się łagodniejsza.

Kolczyki srebrne wkrętki – dla pań zabieganych ale wciąż modnych

zalando.pl | ENDLESS LOVE – Kolczyki – silver – Guess

Kolczyki srebrne wkrętki, to jedna z najbardziej praktycznych ozdób biżuteryjnych. Ich zamocowanie jest banalnie proste, gdyż kolczyki srebrne wkrętki posiadają najczęściej srebrną bądź sylikonową zatyczkę, którą dociska się kolczyk z tyłu ucha. Dzięki temu, kolczyki nie wypadają i nie przeszkadzają w noszeniu i wykonywaniu codziennych czynności.

Kolczyki srebrne wkrętki są idealne dla małych dziewczynek, które po raz pierwszy w życiu przekuły uszy. Nic ich nie podrażnia a ucho spokojnie może się goić. Jednak w takiej sytuacji odpowiednie będą również kolczyki srebrne zapięcie angielskie. Dlaczego?

Kolczyki srebrne zapięcie angielskie

Kolczyki srebrne zapięcie angielskie, to kolczyki jak sprzed lat. Takie, jakie nosiły babcie. Kolczyki srebrne angielskie zapięcie, to coś na wzór zatrzasku. W przypadku, gdy są to kolczyki srebrne koła, wówczas zapięcie jest tuż za uchem. Ta część, która z ucha wychodzi jest gładka, natomiast druga część, znajdująca się już za uchem, posiada maleńki otwór bądź haftkę jubilerską, za którą zahacza się gładki pręcik kolczyka. W ten sposób kolczyk nie wysunie się i nie będzie przemieszczał. Podobnie jest w pozostałymi kolczykami.

Kolczyki srebrne angielskie zapięcie to niewątpliwie wygoda i bezpieczeństwo.

Kolczyki srebrne koła – coś dla pań o kręconych włosach

zalando.pl | Kolczyki – silver – Fossil

Kolczyki srebrne koła, świetnie wyglądają u osób, które mogą pochwalić się naprawdę bujną czuprynką. Przy mocno skręconych kosmykach – czyli tak zwanej burzy loków – nie będą pasować na przykład kolczyki srebrne z cyrkoniami wiszące. Dlaczego? Dlatego, że takie kolczyki srebrne  z cyrkoniami wiszące się po prostu zgubią wśród włosów. Dodatkowo, będą się o nie zahaczać więc będzie z nimi więcej problemu niż pożytku. Dla takich pań najlepsze są właśnie kolczyki srebrne kółka lub kolczyki srebrne kulki. Ich okrągły, owalny kształt pięknie podkreśli skręt loków. Dla kogo zatem kolczyki srebrne z cyrkoniami wiszące?

Kolczyki srebrne z cyrkoniami – biżuteria dla Panien Młodych

zalando.pl | ELIN – Kolczyki – silver – Skagen

Panny Młode, które zazwyczaj mają upięte włosy, mogą pozwolić sobie na piękne i błyszczące kolczyki srebrne z cyrkoniami wiszące. Po pierwsze – srebrny kolor jest niejako zarezerwowany dla Panny Młodej, gdyż często jest wykorzystywany w sukniach ślubnych. Takie kolczyki nie przeszkadzają, pięknie połyskują i świetnie wyglądają na zdjęciach. Są po prostu stworzone na śluby.

Jeżeli jednak Pani Młoda decyduje się na luźne upięcie bądź rozpuszczone włosy, wówczas idealnie sprawdzą się kolczyki srebrne sztyft – czyli przylegające do ucha niczym klipsy sprzed lat. Kolczyki srebrne sztyft są wygodne i eleganckie. Podkreślają urodę ale nie dominują w całej stylizacji (dlatego też, Panny Młode nie powinny stawiać na kolczyki srebrne kółka. Takie kolczyki zamiast podkreślić urodę – nieco by ją zdominowały, nie oddałyby takiego charakteru, jak wkrętki czy wiszące długie).

Podsumowując – kolczyki srebrne sztyft powinny być wybrane przez Panny Młode lub małe dziewczynki, zaczynające zabawę z biżuterią. Sztyft bądź wkrętka są wygodne i bezpieczne
w noszeniu. Pasują do każdej stylizacji.

Kolczyki srebrne kulki, kolczyki srebrne koła, kolczyki srebrne kółka – biżuteria dla pań, o bujnych fryzurach, idealne na lato. Podkreślają fryzurę, dodają dziewczęcego wyrazu nawet u dorosłej kobiety.

Należy jednak pamiętać, że zarówno kolczyki srebrne kulki, czy kolczyki srebrne kola, czy kolczyki srebrne angielskie zapięcie – to nie tylko dodatek do stroju. To nierzadko element nadający charakteru całej stylizacji – warto jest więc dobrze dobrać kolczyki do swojej urody, by zachwycać swoim wyglądem w każdej sytuacji.

Leave a comment