Fryzura w dużej mierze wpływa na to, jak będziemy odbierani przez otoczenie. Wybierając ciekawe cięcie możemy podkreślić nasz charakter. Wakacje to idealny czas na eksperymenty. Fryzury męskie krótkie nie muszą być nudne. Czasami wystarczy jedynie niewielkie urozmaicenie, aby diametralnie zmienić wizerunek. Fryzury męskie krótkie wojskowe nie tylko wyglądają świetnie, ale również są niezwykle komfortowe, szczególnie gdy na zewnątrz panują upały. Oczywiście w trendach znajdują się również propozycje dla Panów, które lubią nieco dłuższe włosy.

Fryzury męskie krótkie

fryzury męskie krótkie boki i tył

Fryzury męskie krótkie zdecydowanie cieszą się największą popularnością. Zapewniają największą swobodę oraz wygodę, gdyż nie wymagają skomplikowanej  stylizacji. Fryzury męskie krótkie w niemal każdej sytuacji wyglądają perfekcyjnie. Nie musimy więc obawiać się, że po wstaniu z łóżka, czy też wyjściu z basenu będziemy wyglądać po prostu źle. Dodatkowym plusem jest fakt, że zaproponowane fryzury nie wymuszają na nas zakupu drogich kosmetyków służących do układania włosów.

Fryzury męskie krótkie wojskowe

Fryzury męskie krótkie wojskowe są na tyle różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie. Warto również dodać, że są one również proste w wykonaniu, więc możliwym jest wykonanie ich w warunkach domowych. Fryzury męskie krótkie wojskowe wymagają zwykle umiejętnego posługiwania się maszynką. W zależności od koncepcji czasami zachodzi również konieczność podcięcia włosów nożyczkami. Jeśli wiec mamy w swoim otoczeniu fryzjera amatora, to z pewnością poradzi on sobie z takim cięciem.

Fryzury męskie krótkie boki i tył nie wychodzą z mody. Niegdyś kojarzone były one głównie z amerykańskimi żołnierzami. Obecnie fryzury męskie krótkie boki i tył podbiły serca mężczyzn w różnym wieku. Na takie cięcie decyduje się zarówno młodzież, jak i dojrzali mężczyźni. Nierzadko już mali chłopcy strzyżeni są w wojskowym stylu. Jedno jest pewne – dodaje ono wyrazistości i męskości. Ponadto, fryzury męskie krótkie boki i tył są na tyle uniwersalne, że pasują do różnych typów urody. Ciężko wyglądać w nich źle.

Największym zainteresowaniem ciszą się fryzury wojskowe, takie jak:

  • Induction Cut, czyli po prostu na zapałkę. Cała głowa golona jest maszynką o zakładce 0,8 mm. Nie ma tutaj zróżnicowanych długości.
  • Regulation Cut, czyli fryzury męskie krótkie boki długa góra. Ważne jest, aby przejście pomiędzy długościami było płynne. Dłuższe włosy mają długość do 5 cm. Boki oraz tył golone są na kilka milimetrów.
  • Hight&Tide, czyli fryzura, gdzie góra ma maksymalnie 2,5 cm, natomiast boki i tył kilka milimetrów. Przejście między długościami jest ostre.
  • The Crew Cut, to dość eleganckie cięcie, które wybierane jest często przez dojrzałych mężczyzn. Jeśli chodzi o długość włosów, to jest ono podobne do poprzedniego. Przejście między długościami jest płynne. Inaczej strzyże się górę. Maszynką przejeżdżamy od tyłu do przodu. Efektem tego jest krótszy tył i dłuższa przód.

Fryzury męskie krótkie boki stały się prawdziwym hitem i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Możliwości jest a tyle dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Fryzury męskie krótki boki

fryzury męskie krótkie boki

Fryzury męskie krótkie boki o nie tylko styl żołnierski. Bez problemu możemy zdecydować się na odważne cięcie, które wymaga od nas nieco większego zaangażowania podczas układania. Fryzury męskie krótkie boki długa góra zakładają pozostawienie na czubku głowy włosów o długości około 10-15 cm. Możemy zaczesywać je na bok, czy też do tyłu. Takie fryzury męskie krótkie boki prezentują się nonszalancko i ciekawie. Już na pierwszy rzut oka mężczyzna wydaje się zadbany i stylowy.

Fryzury męskie krótkie boki długa góra to również charakterystyczny supełek zawiązywany na czubku głowy. Jest to znakomita propozycja dla Panów, którzy cenią sobie indywidualizm i luźny styl.

Fryzury męskie irokez

Fryzury męskie irokez może kojarzyć nam się z kolorowymi festiwalami, jednak w nowoczesnym wydaniu to cięcie wygląda nieco inaczej. Dedykowane jest ono głównie mężczyznom, którzy preferują nieprzeciętne formy. Fryzury męskie irokez pozwala również nam na odrobinę szaleństwa. Co prawda, tęczowe kolory wyszły już nieco z mody, jednak zafarbowanie góry na kolor siwi, czy też platynowego blondu wydaje się niezwykle kuszący.

Fryzury męskie irokez wspaniale wyglądają w przypadku mężczyzn, którzy posiadają brodę. Takie zestawienie jest niezwykle seksowne, a wizerunek na “drwala” podoba się wielu kobietom.

 

Leave a comment