Manicure hybrydowy pozwala na uzyskanie estetycznego efektu na długi czas. Jak się robi hybrydy? Zapraszamy do sprawdzenia naszego poradnika – hybrydy krok po kroku.💅🏼 Dowiedz się, jak zrobić hybrydy samodzielnie! Dzięki poniższym wskazówkom można zaoszczędzić sporą ilość gotówki.💅🏼 Wiedząc, jak zrobić hybrydy samodzielnie nie musimy wydawać pieniędzy na wizyty u kosmetyczki. Pomimo tego, że musimy wydać pieniądze na lampę i akcesoria, to w ogólnym rozrachunku wychodzimy na plus. W tym artykule zdradzimy, jak zrobić hybrydy, aby były one trwałe i efektowne.💅🏼

Jak zrobić hybrydy?

jak zrobić hybrydy

Często powtarzające się pytanie to – hybrydy – jak zrobić je tak, aby wyglądały perfekcyjnie? Wbrew pozorom, wykonanie hybrydy krok po kroku wcale nie jest takie skomplikowane i można wykonać ten manicure nawet w domu. Jeśli również zastanawiasz się, jak zrobić hybrydy, to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. W pierwszej kolejności należy zainwestować w produkty umieszczone na poniższej liście. Bez nich nie uda nam się wykonać pięknych paznokci. Kontynuując odpowiedź na pytanie – jak zrobić hybrydy – należy podkreślić, że zakupione przez nas wyposażenie musi być przede wszystkim dobrej jakości. Na rynku znajdziemy szeroki wybór produktów, jednak nie wszystkie z nich będą godne uwagi. Podczas wyboru nie kierujmy się wyłącznie niską ceną. Lepiej zainwestować nieco więcej, a mieć pewność, że sprzęt umożliwi nam uzyskanie pożądanego efektu. Jak zrobić hybrydy? Potrzebna będzie nam wystarczająco mocno lampa UV. Nie może być ona zbyt słaba, gdyż lakier nie będzie wystarczająco szybko zastygał. Potrzebujemy silnego, a zarazem błyskawicznego utwardzenia. Jak zrobić hybrydy, aby były one odporna na uszkodzenia mechaniczne? Ogromny wpływ ma tutaj jakość lakierów (w tym bazy i topu). Dobrze sięgnąć tutaj po renomowane i sprawdzone marki. Każdy, kto wie, jak się robi hybrydy zdaje sobie sprawę, że lakier nie może być przeterminowany. Uważajmy więc na podejrzanie tanie oferty, gdyż niezwykle często są to produkty po terminie ważności. Jeśli chcemy zrozumieć, jak się robi hybrydy to powinniśmy wyobrazić sobie np. malowanie ścian. Grubsza warstwa nie jest lepsza. Dopiero po całkowitym wyschnięciu można nakładać kolejną. Tak, jak na ścianach, na paznokciach również mogą pojawić się prześwity. Jak się robi hybrydy? Musimy nałożyć tyle warstw koloru, aby idealnie przykrywał on płytkę. Dotyczy to w szczególności jasnych odcieni, z którymi pracuje się zdecydowanie najtrudniej.

Jak zrobić hybrydy? Potrzebujemy wtedy odpowiedniego wyposażenia, które możemy zakupić w sklepach kosmetycznych. Zobacz z nami, jak się robi hybrydy i wykonaj swój perfekcyjny manicure! Chcąc zrozumieć, jak się robi hybrydy musimy w pierwszej kolejności określić, co będzie nam niezbędne. Nie ma możliwości zrezygnowania z żadnego produktu. Każdy tutaj odgrywa bardzo ważną rolę. Tłumacząc, jak się robi hybrydy, nie można nie wspomnieć o tym, że jest to zadanie dość czasochłonne. Zwykle wykonanie wszystkich czynności trwa około dwóch godzin. Nie jest to więc mało, w porównaniu z malowaniem tradycyjnymi lakierami. Pamiętajmy jednak, że lakier hybrydowy może utrzymywać się na naszych paznokciach w perfekcyjnym stanie nawet przez dwa lub trzy tygodnie. Jak się robi hybrydy? Zacznijmy od zrobienia zakupów. Dobrą opcją jest skorzystanie z oferty sklepów internetowych. Bardzo często możemy zakupić gotowe zestawy do robienia hybryd.

Hybrydy jak zrobić? Niejedna kobieta zadała sobie to pytanie. Czytając poradniki w sieci możemy dojść do wniosku, że jest to proces dość skomplikowany. Nic bardziej mylnego. Jeśli dokonamy już zakupu lampy i akcesoriów, to przekonamy się, że reszta dzieje się intuicyjnie. Hybrydy jak zrobić i czy jest to trudne? Wiele zależy on naszych umiejętności manualnych. Jeśli radzimy sobie z operowaniem pędzelkiem do tradycyjnego lakieru, to manicure hybrydowy nie będzie stanowił dla nas żadnego problemu.

hybrydy krok po kroku

Jak się robi hybrydy – niezbędne wyposażanie:

  • hard base – baza hybrydy,
  • lakiery w wybranym kolorze,
  • hard top – lakier nawierzchniowy,
  • odtłuszczacz,
  • lampa do lakierów hybrydowych,
  • akcesoria: patyczki, kopytko, waciki, blok polerski,
  • cleaner – zmywacz.

Hybrydy – krok po kroku

hybrydy jak zrobic

Zatem, jak zrobić hybrydy? Zaczynamy od odpowiedniego przygotowania paznokcia hybrydy – jak zrobić dobrą bazę pod hybrydę? Na początku odsuwamy skórki z paznokcia, a potem odpowiednio go kształtujemy pilnikiem. Pamiętajmy, że odpowiednie przygotowanie płytki jest najważniejszym etapem. Bez tego pewnym jest to, że zalejemy skórki. Hybrydy jak zrobić? Przede wszystkim nie możemy dopuścić do zalania skórek. Jest to podstawowy błąd wielu początkujących osób. Zalane skórki sprawiają, że lakier będzie po prostu odklejał się od płytki. Może zdarzyć się tak, że nie będzie on przytwierdzony, przez co zacznie odchodzić „płatami”. Dając wskazówki na temat – hybrydy jak zrobić – należy także wspomnieć o tym, aby skórki odsuwać za pomocą specjalnych cążków. Nie musimy ich wycinać, jeśli obawiamy się, że zrobimy sobie krzywdę. Niekiedy jednak będzie to konieczne. Mowa tutaj szczególnie o sytuacji, gdy skórki są w złym stanie i nie można skutecznie odsunąć ich na bok.

Jak się robi hybrydy – kolejny krok to delikatne zmatowienie płytki blokiem polerskim i odtłuszczenie jej zmywaczem. Ważne jest, aby usunąć z płytki wszelkie zanieczyszczenia, które mogłyby zmniejszyć trwałość naszego manicure hybrydowego. Hybrydy jak zrobić? Musimy zwrócić szczególną uwagę na strukturę paznokci. Płytka ma być idealnie gładka i matowa. Im dokładniej wykonamy to zadanie, tym dłużej lakier hybrydowy będzie utrzymywał się na naszych paznokciach. Potem nakładamy na płytkę bazę podkładową – hard base i utwardzamy ją pod lampą. Hybrydy jak zrobić i jak długo trzymać paznokcie pod lampą? Wiele zależy od zaleceń producenta lakierów. Duże znaczenie ma również moc lampy. Zwykle w przypadku lamp 48 W wystarczy utwardzać jedną warstwę przez 30 sekund. Lampy LED do 20W wymagają zwykle utwardzania przez 60 sekund. Urządzenia o niskiej mocy (np. 3W) stwarzają konieczność utwardzania przez 120 sekund. Należy uważać na to, aby nie wyjąć paznokci zbyt szybko.

Jak zrobić hybrydy następnie? Malujemy paznokcie wybranym kolorem lakieru. Nakładamy dwie warstwy i każdą utwardzamy pod lampą. Hybrydy krok po kroku – nie zaleca się stosowania mniej niż dwóch warstw nawet w przypadku ciemnych kolorów. Nie przesadzajmy również w drugą stronę. Hybrydy krok po kroku, jeśli chodzi o jasne odcienie, to trzy warstwy wydają być się wystarczająco. Trzeba mieć świadomość, że jedna warstwa nie może być zbyt gruba. Po prostu przeciągamy paznokcie pędzelkiem i nie dokonujemy zbędnych poprawek. Nierzadko chcąc ulepszyć efekt końcowy ściągamy produkt z płytki. Hybrydy krok po kroku, każdą warstwę lakieru utwardzamy osobno.

Hybrydy – jak zrobić wzorki? Stosuje się różne metody, na przykład kalki, malowanie odręczne, naklejki. Hybrydy krok po kroku – ogromnym zainteresowaniem cieszą się brokatowe pyłki. Dzięki nim możemy stworzyć manicure na specjalne okazje. Jest to również genialny sposób na to, aby ozdobić tylko jeden palec z całej dłoni. W ten sposób unikniemy efektu przepychu, a nasze paznokcie będę prezentować się elegancko i efektownie. Jeśli chodzi o wzorki wykonane ręcznie, to wszystko zależy od naszych osobistych upodobań. Wielką popularnością cieszą się np. kropki, czy też pepitka.

hybrydy jak zrobic

Na koniec paznokcie są pokrywane warstwą lakieru nawierzchniowego i ponownie utwardzane w lampie. Hybrydy krok po kroku – warto zainwestować również w waciki bezpyłowe, które nie przyklejają się do powierzchni paznokci. Na koniec przemywamy płytkę cleanerem.

Jeśli będziemy chcieli zdjąć manicure hybrydowy, konieczne jest namoczenie paznokci w acetonie z użyciem wacików. Po około 20 minutach lakier usuwa się kopytkiem. Ściąganie hybrydy krok po kroku – wiele kobiet używa również wacików zanurzonych w acetonie, które następnie są nakładane na paznokcie i zawijane w folię. Nie zdzierajmy lakieru, gdyż w ten sposób możemy uszkodzić sobie płytkę. Tylko zmywanie manicure przy pomocy profesjonalnego lakieru jest bezpieczne. Ściągnie hybrydy krok po kroku – nie używajmy zmywacza przeznaczonego do tradycyjnych lakierów. Jest on zbyt słaby, więc nie oczyścimy skutecznie płytki.

Zatem już wiesz, jak się robi hybrydy. Mamy nadzieję, że nasz poradnik hybrydy – krok po kroku pomoże Ci w stworzeniu własnego manicure hybrydowego. Wykonasz go bez problemu w domu!

Leave a comment